Nowa Seria Rozruszników Titan™

Nowa Seria Rozruszników Titan
Prestolite / Leece Neville z dumą ogłasza wydanie serii Titan™ rozruszników przekładniowych. Wydanie pierwsze serii Titan™ obejmuje modele z "ramą" ( grubość silnika ) o wymiarach 101, 105 i 125 mm. Te trzy rozmiary zaspokoją potrzeby do najpopularniejszych "ciężkich" silników diesla, przy napięciu 12V, od 6 do 16 litrów. Flagowy model nowej serii, Titan™ 125 to rozrusznik, który został zaprojektowany od podstaw z myślą o zastosowaniu go w największych z tych silników.

 • Wideo o Serii Rozruszników Titan Dostępne !
Prestolite stworzył 5 minutowe wideo przedstawiające serię rozruszników przekładniowych z serii Titan. Film jest dostępny w formacie zarówno dla Windows Media Player (WMV) jak i dla Apple QuickTime Player (MOV).
Windows Media Player (.wmv)
Oglądaj online
Kliknij prawym przyciskiem myszy [Zapisz link jako...] aby pobrać

Apple QuickTime Player (.mov)
Oglądaj online
Kliknij prawym przyciskiem myszy [Zapisz link jako...] aby pobrać

 • Projekt In-line (w jednej linii) układu przekładni planetarnej
Rozruszniki przekładniowe charakteryzują się większą mocą, lżejszą wagą i mniejszym gabarytem niż konwencjonalne rozruszniki. Dzięki konstrukcji "In-line", rozrusznik zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu mamy dużą elastyczność podczas instalacji.

 • Obrotowa głowica
Dzięki możliwości adaptacji głowicy, zostaje zmniejszona ilość niezbędnych numerów, dzięki którym można kompletnie zaspokoić potrzeby klientów. Poziomy zapasów mogą być utrzymywane na niskim poziomie przy zachowaniu maksymalnej obsługi klienta.

 • Moc, obroty i prędkość
Rozrusznik Titan™125 o mocy 8kW jest najsilniejszym dostępnym na komercyjnym rynku 12 voltowym rozrusznikiem na dzień dzisiejszy. Ale nie tylko moment obrotowy jest tu istotny, nowoczesne silniki Diesla wymagają również szybkości aby zapalić. Rozruszniki z serii Titan™125 zostały zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalną prędkość przy wymaganych obrotach, aby zapalić "najcięższe" silniki w najcięższych warunkach.

 • Elektryczny "lekki"/miękki start
System tzw. miękkiego startu jest najbardziej nie zawodnym sposobem na wyeliminowanie "frezowania"/obijania koła zębatego. "Miękki start" powoli obraca zębnik podczas wyrzutu, zapewniając że zębnik znajduje się już w kole zębatym zanim rozrusznik osiągnie maksymalną moc.

 • Zintegrowany przekaźnik magnetyczny
Przekaźnik magnetyczny jest niezbędnym elementem systemu elektrycznego "miękkiego startu". Pozwala to na minimalne okablowanie połączenia, tworząc maksymalną niezawodność. Pozwala to również na prostę zamianę każdego konwencjonalnego rozrusznika.

 • Standard OCP
OCP "Over crank protection" - zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciążeniem. OCP jest częścią wewnętrzną rozrusznika, dzięki czemu wyeliminowano zewnętrzne (metalowe, plastikowe) złącza które mogą pęknąć lub skorodować. Prestolite zamierza tworzyć najbardziej niezawodne rozruszniki na rynku, więc to logiczne aby wbudować ten system w każdą jednostkę.

Pobierz wydanie prasowe tutaj(w języku Angielskim)

Nowa Seria Rozruszników Titan


Przekładniowe Rozruszniki Titan™Alternatory Bezszczotkowe, 160amp i 185 amp, 12V są uniwersalnymi zamiennikami.

Uniwersalne bezszczotkowe alternatory

Leece Neville jest dumny ogłosić natychmiast dostępne NOWE "Uniwersalne" bezszczotkowe alternatory. Alternatory te są wyposażone w takie funkcje jak "remote sense" zdalny sensor i wyjście lampki kontrolki, które pozwolą w pełni zastąpić konkurencyjne produkty. Alternatory są zaprojektowane tak aby wytrzymały wysoką temperaturę, natomiast nowe solidne obudowy pozwalą im na wytrzymanie drgań w najcięższych warunkach.

Tylko z 4 pozycjami na magazynie, dystrybutorzy i dilerzy firmy Prestolite mogą teraz zaoferować wszystko to co konkurencja ale bez setek numerów części.

Uniwersalne bezszczotkowe Alternatory
System mocowania - "J180 Mount"
160 amp BLD2130GH
185 amp BLD2333GH
System mocowania - "Pad Mount"
160 amp BLP2131GH
185 amp BLP2334GH
Załączone opisy:


Masz problemy z sciągnięciem pliku? Tutaj możesz znaleść broszurę o bezszczotkowych alternatorach. ( w języku Angielskim)

Załącznik Rozmiar
PG1017e_Brushless_alternator.pdf 1.47 MB


Rozrusznik MS7.

MS7 to rozrusznik ze sprzęgłem jednokierunkowym potrafiący uruchomić silniki nawet do 30 litrów i wyższe dla różnych zastosowań. Jest to sprawdzona konstrukcja, wysoce niezawodny i trwały bezpośredni napęd. Rozruszniki MS7 posiadają obrotową głowicę o interwale 30°, dzięki czemu można je zastosować w wileu innych aplikacjach. Rozruszniki z serii MS7 są zamienne za rozruszniki z Delco 50MT.


Alternatory AC172.

Alternatory AC172

Seria AC172A została zaprojektowana dla flot autobusów, gdzie trudne warunki na drogach oraz ciężkie warunki pracy, wymagają zastosowania specjalistycznego alternatora. AC172 zapewnia doskonałe osiągi przez cały zakres/okres działania i jest w pełni kompatybilny z wieloma zastosowaniami alternatorów Prestolite i alternatorów Bosch. Alternatory z serii AC172RA są wymienne/zamienne z alternatorami Bosch T1.
 • Nowe, nie regenerowane
 • Bez dopłaty, bez zwrotu starej sztuki
 • Bezpośredni wyciągnij/włóż zamiennik
 • 24V 155A wysoka wydajność
 • Dwukierunkowe obroty
 • Części zamienne dostępne
 • AC172TRA posiadają uszczelnione łożyska i nie wymagają smarowania

Bezpośredni zamiennik dla alternatorów Bosch T1.